mgr KINGA OBARZANEK

Dyplomowany dietetyk kliniczny i sportowy

Z wykształcenia jestem dietetykiem o specjalizacji klinicznej i sportowej. Ukończyłam studia magisterskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Uczestniczyłam w wielu praktykach z zakresu dietoterapii i żywienia klinicznego. Swoją wiedzę poszerzałam również na szkoleniach z psychodietetyki i dietcoachingu.

Przede wszystkim stawiam na indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta. Moją misją jest dzielenie się wiedzą oraz motywowanie do działania. Ogromną satysfakcję czerpię z sukcesów moich pacjentów, którzy poprzez zmianę nawyków żywieniowych i odpowiednio dobraną dietę osiągają wyznaczone cele, odzyskują energię i dobre samopoczucie.

Dietetyka jest dla mnie pasją, która pozwala realizować chęć pomocy i stałego kontaktu z ludźmi. Ponadto jest to dla mnie możliwość rozpowszechniania wiedzy na temat zdrowego żywienia i promowania korzyści płynących ze świadomych wyborów żywieniowych. W czasie wolnym uwielbiam gotować oraz poszerzać wiedzę z zakresu dietetyki i rozwoju osobistego.

Podczas przygotowywania jadłospisów i zaleceń żywieniowych biorę pod uwagę:

  • aktualne jednostki chorobowe,
  • wyniki badań laboratoryjnych,
  • preferencje żywieniowe,
  • aktywność fizyczną,
  • tryb życia.

Dodatkowo za pomocą specjalistycznych urządzeń przeprowadzam analizę składu ciała pozwalającą w prosty sposób monitorować stan zdrowia pacjenta.

dietetyk warszawa Intelmedi

Zapisy telefoniczne

poniedziałki – czwartki
tel. 22 123 55 50

piątki tel. 22 230 29 90

Adres

Al. Niepodległości 18

02-653 Warszawa

Instytut Oka